444 2 922

Yalova Kaplıcaları

 

Yalova Kaplıcaları   

 

1) 0-6 Yaş ücretsiz, 6 yaş üzerine ilave yatak ücreti alınır.
2) Bayram ve Resmi Tatil günlerinde Paket Program uygulandığında, Liste fiyatları geçerli değildir.
3) Otel misafirlerimiz için Menü : 25 TL, Kahvaltı 20 TL dir.
4) Fiyatlarımıza K.D.V dahildir.
5)Hafta sonu (CUMA-CUMARTESİ)
6)Hafta içi (PAZAR - PERŞEMBE) Hafta için girişlerde hafta sonu fiyat değişmez.
Termal Kaplıcaları banyo ve hamam ücretleri
HAFTA SONU
  Kişi Sayısı Ücret Süre
 Açık Havuz + Kurşunlu Banyo 1 45 TL 180 Dk
 Açık Havuz [Çocuk] 1 15 TL 90 Dk
 Kurşunlu Banyo / Fin Hamamı ve Sauna 1 45 TL 90 Dk
 Valide Banyo [Yetişkin] 1 20 TL 90 Dk
 Valide Banyo [Çocuk] 1 10 TL 90 Dk
 Sultan Banyo VİP ODA 2 100 TL 60 Dk
 Sultan Banyo [Yetişkin] 1 40 TL 60 Dk
 Sultan Banyo [Yetişkin] 2 50 TL 60 Dk
 Sultan Banyo [İlave Kişi] 1 10 TL 60 Dk
 Sıra Banyo Aile Kabini [ 2kişiye kadar ] 2 45 TL 60 Dk
 Sıra Banyo Aile Kabini [İlave Kişi] 1 10 TL 60 Dk

TERMAL´de bir gün...

Sabah odanıza dolan kuş sesleri ve orman orkestrası eşliğinde uyanırsınız. Güzel bir duşun ardından isterseniz bir kahvaltı, isterseniz gezi parkurumuzda kısa ya da uzun bir turun ardından içinize işleyen orman havasını, açık ya da kapalı bir ortamda alacağınız kahvaltı ile pekiştirirsiniz.

Sabah saatlerinde havuz sefası yaptıktan sonra yürüyerek gezi parkuru, piknik alanları, Gökçedere ve tarihi bir yol kullanarak öğlen yemeği için Alabalık, Pizza, Pide ya da özenle hazırlanmış yemek çeşitlerinden birisini seçersiniz. Yemek sonrası yapacağınız ilk şey güzel bir çay içmek ya da soğuk bir içecekle rahatlamak olmalıdır. Bunun için ise size Çınar´ın gölgesinde ya da Çamlık Bar´da ikramlar yapılır.

Güzel bir öğle yemeği ile kazandığınız kalorileri yakmak için ise ister Üvezpınar Şelalesine bir yürüyüş isterseniz yapılacak bir organizasyon ile diğer doğa harikalarını görmeye gidebilirsiniz. Akköy, Ortaburun gibi doğal mekanlarda doğa turları yapabilirsiniz.

Akşam yemeği için ise sabırsızlığınızı güzel bir hamam keyfi ve masaj ile pekiştirebilir, rahatladıktan sonra huzurlu bir ortamda gününüzü tamamlayabilirsiniz.

Tesisimiz çevresinde bulunan gezi alanları, treking parkurları, Üvezpınar Şelalesi ve civarında belirlenmiş etapların dışında; dünyaca ünlü Su Düşen Şelalesi, Delmece Yaylası gibi doğal güzelliği bozulmamış alanlara, grup olarak yapılacak geziler aşırı derecede rağbet görmektedir. Yapılan organizasyonlar konaklamalı ve kamp merkezli olarak değişmektedir. İster tesiste kalmak ve günübirlik geziler yapabilir ya da kamp kurduktan sonra kaplıcalardan yararlanabilirsiniz.

Tesisimizde bulunan gezi parkurları; birçok park ve yeşil alan içerisindedir. Piknik alanları ve parkların dışında yakın yerleşim birimleri ve mesire yerlerine yürüyerek ulaşabilir, çevre illere geziler düzenleyebilir, günü birlik spor aktivitelerinde bulunabilirsiniz. Mevsime göre kayak için Uludağ´a deniz için Yalova ve diğer sahillere gidebilirsiniz.

Ulaşım araçları ve merkezi yerleşim sayesinde gününüzü dolu dolu geçirebilir ve tek merkezden bütün bölgeyi gezebilirsiniz.

YALOVA TERMAL ÇINAR OTEL

19. yy. sonlarında yapılmış, en son 1982 yılında aslına uygun olarak restore ettirilmiş ve 2. dereceden tarihi eserdir.

 17 oda 1 süit olmak üzere toplam 36 yatak kapasitesine sahiptir. Tüm odalarda çift kanal müzik yayını, televizyon ve sıcak su bulunmaktadır. Klasik şekilde döşenmiş lobi ve 150 kişilik seminer salonuna sahiptir.

  Adını bahçesinde bulunan 200 yaşındaki tarihi çınardan almaktadır. Çınarın altında ve otelin ortasında Çınar Cafe bulunmaktadır. Ayrıca Otelin altında 8 kabinlik özel banyo bulunmaktadır. Genellikle yaz sezonunda faaliyete açılan Çınar Otel yılın her dönemi organizasyon ve seminer için tercih edilmektedir.

  

 

SİZ ZAHMET ETMEYİN BİZ SİZİ ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ İLE ALAKALI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.